STOGO PRIEDAI
Pagrindinis Kontaktai
VILNIAUS PREKYBOS SKYRIUS
Savanori
ų pr. 191, 02300, Vilnius.
Prekybos skyriaus vadovas: Vytautas Krapavickas,
Mob. tel. +370 650 27069
El. paštas: vilnius@vidara.lt
Tel.\faksas : +370 5 276 12 96​

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
KAUNO PREKYBOS SKYRIUS                              
Balt
ų pr.49F, 48233, Kaunas.
Prekybos skyriaus vadovas: Marius Vitauskas,
Mob. tel. +370 656 19887
El. paštas: kaunas@vidara.lt

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
KLAIPĖDOS PREKYBOS SKYRIUS
Šilut
ės pl. 56, 94181, Klaipėda.
Prekybos skyriaus vadovas: Henrikas Smilgevi
čius,
Mob. tel. +370 699 32748
El. paštas: klaipeda@vidara.lt
Tel.\faksas : +370 46 341 820​

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
ŠIAULIŲ PREKYBOS SKYRIUS
Pramon
ės g. 12A, 78150, Šiauliai.
Prekybos skyriaus vadovas: Tadas Gylys,
Mob. tel. +370 699 91556
El. paštas: siauliai@vidara.lt
Tel.: +370 41 200 225

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
PANEVĖŽIO PREKYBOS SKYRIUS
Stoties g. 19, 35133, Panev
ėžys.
Prekybos skyriaus vadovas: Justas Batulevi
čius,
Mob. tel. +370 699 90140
El. paštas: panevezys@vidara.lt
Tel.: +370 45 460 135

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
ALYTAUS PREKYBOS SKYRIUS
Santaikos g. 10, 62123, Alytus.
Prekybos skyriaus vadovas: Vidmantas Jur
čiukonis,
Mob. tel. +370 685 45878
El. paštas: alytus@vidara.lt
Tel.\faksas : +370 315 75 411

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
MARIJAMPOLĖS PREKYBOS SKYRIUS
Sasnavos g. 76B, 68306, Marijampol
ė
Prekybos skyriaus vadovas: Romaldas Stank
ūnas,
Mob. tel. +370 699 46959
El. paštas: marijampole@vidara.lt
Tel. : +370 343 75555
Faksas: +370 343 70706

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
UTENOS PREKYBOS SKYRIUS
Pramon
ės g. 7, 28216, Utena.
Prekybos skyriaus vadovas: Ram
ūnas Kurkulis,
Mob. tel. +370 685 49598
El. paštas: utena@vidara.lt
Tel.\faksas: +370 389 511 68

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
TAURAGĖS PREKYBOS SKYRIUS
Pramon
ės g. 2D, 72264, Tauragė.
Prekybos skyriaus vadovas: Donatas Barauskas,
Mob. tel. +370 655 25455
El. paštas: taurage@vidara.lt
Tel.\faksas: +370 446 722 23

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
JURBARKO PREKYBOS SKYRIUS
K. Donelai
čio g. 18, 74131, Jurbarkas.
Prekybos skyriaus vadovas: Donatas Barauskas,
Mob. tel. +370 655 25455
El. paštas: jurbarkas@vidara.lt

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.
PLUNGĖS PREKYBOS SKYRIUS
Rietavo g. 26, 90161, Plung
ė.                                                        
Prekybos skyriaus vadovas: Ram
ūnas Donauskas,
mob. tel. +370 699 91527
El. paštas: plunge@vidara.lt

Darbo laikas: 8:00val. - 17:00val.

Copyright © UAB VIDARA. Visos teisės saugomos










Vardas, Pavardė
Įmonė(jeigu reikia)
Vietovė
El.pašto adresas
Telefono nr.
Jūsų užklausa